085 | ABSURDNÍ PROFIL
BALCAR Jiří (1929 – 1968)
- starting price: 3 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Lept na papíře, 140 x 80 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1946, signováno vpravo dole J. B. 1946, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.